دوشنبه, می 27, 2024

دکتر محمد علی نیل فروش زاده

دکتر محمد علی نیل فروش زاده
متخصص پوست و مو

شماره نظام پزشکی: ۳۰۹۷۸

نشانی: تهران، بلوار آفریقا ، نرسیده به تقاطع میرداماد ، پلاک 67 ، کلینیک جردن

در صورتی که اطلاعات ایراد داشت، به ما خبر بده! ثبت نظر شما


اطلاعات تکمیلی دکتر محمد علی نیل فروش زاده

پروفسور محمد علی نیل فروش زاده تحصیلات خود را در مقطع پزشکی عمومی در سال ۱۳۶۹ (۱۹۹۰ میلادی) به پایان رساند و در سال ۱۳۷۳ (۱۹۹۴ میلادی) موفق به اخذ بورد تخصصی پوست و مو شد سپس موفق به اخذ بورد جراحی پوست و پیوند مو از کانادا شد. در سال ۱۳۷۹ (۲۰۰۰ میلادی) در انگلستان فلوشیپ جراحی پلاستیک پوست، لیزر و پیوند مو را به اتمام رساند. ایشان تجربیات خود را در تورنتو کانادا در سال ۱۳۸۰ (۲۰۰۱ میلادی) و در لندن در سال ۱۳۸۱ (۲۰۰۲ میلادی) ارتقاء داد.

ایشان رئیس مرکز تحقیقات پوست و سلولهای بنیادی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دبیر انجمن متخصصین پوست ایران، رئیس مرکز طب بازساختی ایران، و رئیس مرکز تحقیقات لیشمانیوز و بیماری های پوستی می باشند و همچنین ایشان عضو انجمن جهانی پیوند مو هستند.

پروفسور نیل فروش زاده جراحی پیوند مو را با روش استاندارد پانج از سال ۱۳۷۴ (۱۹۹۵ میلادی) آغاز نمود سپس به روش مینی میکروگرافت در جراحی پیوند مو روی آورد و نهایتاً طی سالهای اخیر فقط از روش fit و fut در جلسه های بزرگ پیوند مو استفاده نموده است. دکتر نیل فروش زاده یکی از چهره های بین المللی در زمینه جراحی پوست، لیزر و پیوند مو است که به عنوان Medical Faculty در کنگره بین المللی سالیانه ESHRI اروپا در سال ۲۰۰۳ لندن و سال ۲۰۰۳ برلین بود. 

پروفسور محمد علی نیل فروش زاده با بیش از ۲۵۰ مقاله بین المللی ISI و Pub Med همواره در راستای پیشرفت علم کوشا هستند و در حال حاضر با در دست داشتن ریاست مرکز تحقیقات پوست و سلولهای بنیادی دانشگاه علوم پزشکی تهران در زمینه سلول درمانی و سلول های بنیادی فعالیت دارند. ایشان اواین فردی هستند که در دنیا درباره ساب سیژن با کانول مقالاتی با بالاترین حجم نمونه ارائه کردند و این مقالات با ارجاع بالا توجه متخصصین پوست و مو جهانی در معتبرترین مقالات به چاپ رسید.


پرسش های پرتکرار

زمینه های تخصص دکتر محمد علی نیل فروش چیست؟

آقای دکتر محمد علی نیل فروش زاده متخصص پوست و مو در تهران می باشند.

آدرس مطب دکتر محمد علی نیل فروش زاده در تهران کجاست؟

برای ویزیت حضوری باید به مطب ایشان به آدرس تهران، بلوار آفریقا ، نرسیده به تقاطع میرداماد ، پلاک 67 ، کلینیک جردن مراجعه فرمایید.

نقد و بررسی

نحوه رفتار پزشک
نحوه برخورد پرسنل
نوبت دهی آسان
دانش و مهارت
میزان رضایت مندی

دیدگاه خود را ثبت کنید.

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

دکتر محمد علی نیل فروش زاده دکتر محمد علی نیل فروش زادهمتخصص پوست و مو شماره نظام پزشکی: ۳۰۹۷۸ نشانی: تهران، بلوار آفریقا ، نرسیده به تقاطع میرداماد ، پلاک 67 ، کلینیک جردن مسیریابی روی نقشه اینستاگرام دکتر محمد علی نیل فروش زاده تماس تلفنی - ۰۲۱۸۸۷۹۳۹۲۸ تماس تلفنی- ۰۲۱۸۸۸۸۶۵۰۱ در صورتی که اطلاعات...