دوشنبه, فوریه 26, 2024

تبلیغات در ویترین بیوتی

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند كه به مدد شبكه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و … پیدا كرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.
رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یكطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنكه در اینترنت ارتباط دو طرفه بوده و به صورت هوشمند برقرار می گردد.
حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده، چرا كه امكانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شركتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.

سایت ویترین بیوتی به عنوان یكی از پر بیننده ترین سایتهای فارسی، به مدد افزایش ترافیك روزانه خود، به عنوان یك رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح می باشد و با توجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند.

تبلیغ پست ثابت
پست ثابت به صورت یک مطلب بالای صفحات کلیه مطالب سایت قرار می گیرد و چون شبیه به دیگر مطالب سایت هست باعث جلب توجه بیشتر و بهتر دیده شدن تبلیغ خواهد شد.

تبلیغ پست ثابت

کد: ۱۰۱

پست ثابت به صورت یک مطلب بالای صفحات کلیه مطالب سایت قرار می گیرد و چون شبیه به دیگر مطالب سایت هست باعث جلب توجه بیشتر و بهتر دیده شدن تبلیغ خواهد شد.


تصویر با اندازه 400x500 + یک پارگراف توضیحات + لینک
مدت نمایش: یک هفته
محل نمایش: اولین پست بیشتر برگه ها
قیمت: ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان
مناسب برای معرفی محصول و خدمات جدید و افزایش بازدید خیلی سریع

تبلیغ متنی

کد: ۱۰۲

این گونه تبلیغات که چند سالی است فراگیر شده است به صورت ساده به تبلیغات کالا و خدمات می پردازد، این جایگاه تبلیغاتی در تمامی صفحات سایت به نمایش در می آید و از لحاظ اقتصادی گزینه مناسب و به صرفه ای جهت تبلیغات می باشد.


لینک + توضیحات
مدت نمایش: یک ماه
محل نمایش: تمامی برگه ها
قیمت: ۵۰۰.۰۰۰ تومان
مناسب برای معرفی محصول/خدمات با هزینه کم

شرایط و تعهدات:

– آگهی دهنده در قبال محتوای تبلیغ خود کاملاً مسئول بوده و چنانچه منجر به ضرر و زیان و یا شکایت از جانب کاربران به واسطه خدمات نا مطلوب تبلیغ شده در سایت شود، ویترین بیوتی مختار است تا پاسخگویی آگهی دهنده نمایش تبلیغ را به صورت معلق در آورد.
– در طول دروه تبلیغ آگهی دهنده حق تغییر محتوای صفحه لینک داده شده به گونه ایی که متفاوت با آنچه در شروع دوره تبلیغ خود باشد را ندارد.
– از درج کد تبلیغاتی، Iframe و به صورت کلی آگهی با محتوایی خارج از سایت معذور هستیم.
– هزینه تبلیغات دوره ایی به صورت کامل در ابتدا دوره دریافت می شود.
– لینک درج شده در کلیه جایگاه های تبلیغاتی به صورت No-Follow می باشد و حتی با پرداخت وجه اضافی هم امکان درج لینک Follow مقدور نیست.
– امکان درج تبلیغات با فرمت فلش (Swf) به دلیل استفاده بالا از منابع سخت افزاری سیستم بازدیدکنندگان و ایجاد کندی روی صفحه مقدور نیست.

روال سفارش تبلیغات:

1- ارسال نشانی سایتی (به همراه اطلاعات آگهی شامل: لینک دقیق صفحه مقصد، متن و یا بنر مورد نظر جهت درج) که قصد تبلیغ آن را دارید به همراه کد جایگاه تبلیغاتی مد نظر به نشانی:
vitrin.beauty@gmail.com
جهت بررسی اولیه توسط مدیر تبلیغات

2- بررسی و پاسخ به ایمیل شما
3- واریز وجه به حساب سایت
4- ارسال اطلاعات مربوط به وجه واریزی
5- درج تبلیغ شما در سایت (نهایتاً تا 12 ساعت بعد)

جهت دریافت شماره حساب، به این صفحه مراجعه کنید.
لطفاً قبل از واریز هرگونه وجه، نسبت به تبلیغ خود هماهنگی لازم را انجام دهید.