یکشنبه, جولای 21, 2024

برند لابلو

لب‌ها یکی از تاثیرگذار ترین اجزای صورت در زیبایی افراد هستند، از این رو همواره نیاز به مراقبت ویژه ای دارند. از آنجایی که پوشش پوستی لب‌ها بسیار نازک و آسیب پذیر است، استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت اهمیت بالایی دارد.

لابلو labello از معروف ترین برندهای تولید بالم لب در دنیا می‌باشد. این برند توسط دکتر اسکار تروپلوویز ارائه شد.

ابتدا محصولات برند لابلو در آلمان، سوئیس، اتریش و مجارستان معرفی شد و از سال 1914 پس از موفقیت در بازارهای اروپایی، در فروشگاه‌های دانمارک، انگلیس، ایتالیا و هلند و  در دهه 1930، در بیش از 30 کشور در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفت. کلمه Labello از کلمات لاتین labium به معنی لب‌ها و کلمه bellus به معنی زیبا گرفته شده است که ترکیب آن به معنی این است که به شما لب‌های زیبا هدیه می‌دهد.

طعم و رایحه‌های متنوع این محصول باعث شده است که افراد زیادی جذب این محصول آرایشی بهداشتی محبوب شوند.

با خیال راحت می‌توانید محصولات لابلو را در لیست مراقبت روزانه خود جای دهید، زیرا در ساخت محصولات Labello فقط از روغن‌های معدنی تصفیه شده با کیفیت بالا استفاده می‌شود و همین ویژگی باعث مراقبت از لب شما و زیبایی آن خواهد شد.

خاصیت درمانی و نیز خواص بالم لب لابلو

  • درمان خشکی و ترک خوردگی لب
  • مرطوب و تازه کننده لب
  • نرم و لطیف کننده لب
  • محافظت از آفتاب  

نقد و بررسی

چقدر این مطلب مفید بود؟

دیدگاه خود را ثبت کنید.

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

برند لابلو لب‌ها یکی از تاثیرگذار ترین اجزای صورت در زیبایی افراد هستند، از این رو همواره نیاز به مراقبت ویژه ای دارند. از آنجایی که پوشش پوستی لب‌ها بسیار نازک و آسیب پذیر است، استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت اهمیت بالایی دارد. لابلو labello...