سه‌شنبه, جولای 16, 2024

برند آرایشی کالاس

اگر می‌خواهید مانند یک الهه بدرخشید و زیبایی درونی خود را نمایان کنید این مقاله در مورد برند محبوب و با کیفیت کالاس را از دست ندهید.

کالاس نماد زیبایی درونی

برند کالاس در سال 2003 توسط Rainbow Beauty Company معرفی شد.
CALLAS ریشه یونانی دارد و از کلمه Kallos که به معنا زیبایی است الهام گرفته شده است.

زیبایی که با مفهوم کالوس از آن صحبت می‌شود، زیبایی ظاهری نیست بلکه زیبایی درونی و الهی انسان است، همچنین کالوس به معنای هارمونی است یعنی هماهنگی کامل و بی‌نظیر در زیبایی.

از دیدگاه کالاس زیبایی در روح انسان خلاصه می‌شود، چیزی بیش از ویژگی‌های ظاهری مانند چهره و بدن. این برند همیشه در تلاش است با محصولات آرایشی در رنگ‌های جذاب و بی‌شمار و با کیفیت زیبایی درونی شما را به تصویر بکشد.

CALLAS به عنوان یک برند آرایشی و بهداشتی دربیش از 35 کشور دنیا مانند آسیا، آمریکای شمالی و جنوبی و کشورهای خاورمیانه به ثبت رسیده و یک علامت تجاری معتبر در جهان است. این برند ساخت کشور کره جنوبی است و در ایران توسط شرکت نگارستان زیبایی جهان پارس به فروشگاه‌های آرایشی سراسر کشور عرضه میشود.

برند کالاس کاملا بر طبق مد و نیاز روز دنیا محصولات خود را ارائه می‌کند و بارها در نمایشگاه‌های زیبایی بزرگ دنیا مانند Cosmoprof، ISSE نمایش داده شده است.

برند آرایشی کالاس

تولیدات برند کالاس شامل محصولات و لوازم آرایشی، بهداشتی، محصولات مرقبت از پوست و مو با کیفیت بالا برای انواع پوست‌ها و تنوع رنگی بی‌نظیر می‌شود مانند:

محصولات آرایش چشم: ریمل‌ها، سایه‌های چشم ، خط چشم‌ها

محصولات آرایش لب: رژ لب ومداد لب‌ها، برق لب‌ها، بالم‌های مراقبتی لب

کرم پودرها و لوازم آرایشی مانند براش‌ها و مژه‌ها

ارتباط با نمایندگی کالاس در ایران:

نقد و بررسی

چقدر این مطلب مفید بود؟

دیدگاه خود را ثبت کنید.

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد کنید

جدیدترین‌ها

جدیدترین‌ها

برند آرایشی کالاس اگر می‌خواهید مانند یک الهه بدرخشید و زیبایی درونی خود را نمایان کنید این مقاله در مورد برند محبوب و با کیفیت کالاس را از دست ندهید. کالاس نماد زیبایی درونی برند کالاس در سال 2003 توسط Rainbow Beauty Company معرفی شد.CALLAS ریشه یونانی دارد و...